Sukces pływaków z „Dwójki”

10 stycznia nasza szkoła brała udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raszynie. Drużynę dziewcząt reprezentowały:
M. Bródnowska, H. Żaryn, K. Kliczewska, W. Laskowska, A. Godlewska, B. Chodurska, N. Jura, I. Woźniakowska, W. Wojciechowska. Drużyna dziewcząt po zaciętej walce uplasowała się na III miejscu, tuż za rywalkami z Raszyna i Pruszkowa. W wyścigu indywidualnym na dystansie 25 m grzbietem II miejsce zajęła W. Laskowska. Drużynę chłopców reprezentowali: Jaś Niebieszczański, K. Przyżycki, D.Żarnowiec , M. Sahajdak, J. Grzyb, K. Wojtczak, K. Gontarczyk, J. Zakościelny, K. Przyżycki, K. Suchecki, J. Ponder, A. Kutyło. Drużyna chłopców również wywalczyła III miejsce. Medale zdobyli: K. Gontarczyk II m 50 m stylem grzbietowym, J. Niebieszczański III m 25 m stylem grzbietowym, M. Sahajdak III m 25 m stylem dowolnym, J. Ponder III m 50 m stylem dowolnym. Gratulujemy sukcesu młodym swimmersom.