Kategoria: News sport

MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE

W środę 13 października na trasach biegowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie odbyły się MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Dzień Sportu – Mazovia 2021

Zawody pływackie
8 października  Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza Mazovia było organizatorem Dnia Sportu. Zawody  odbyły się w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu.

Biegi Przełajowe w Pruszkowie

Nasi uczniowie zmierzyli się w Pruszkowie  biegowo z uczniami szkół podstawowych powiatu pruszkowskiego. Drużyny  wystąpiły w składach 6-osobowych. Oto wyniki:

Biegi przełajowe w naszej szkole

Zespół Nauczycieli WF  w dniu 30 .09.21   zorganizował  Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych w  klasach  5-8  dla dziewcząt i chłopców.Wyniki biegów: 

Zawody w piłce nożnej

W tym roku szkolnym 14 września w Lesznie zostały rozegrane pierwsze zawody w ramach rozgrywek z cyklu Mazovia.

Karolina i cheerleading

Karolina Książek, uczennica klasy 5  od września 2015 roku trenuje cheerleading. Pierwszym klubem był Egurrola Dance Studio. Wraz z drużyną i duetem występowała w Mistrzostwach Polski, Grand Prix oraz Pucharach Polski kilkukrotnie stając na podium.

Kolejne sukcesy tenisowe naszej uczennicy

Basia Kowalska (uczennica klasy 5 a) deblową mistrzynią województwa łódzkiego. W dniach 22- 24 maja w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego u12 zorganizowane przez TUKS Kozica. W finale debla para MMKT Łęczyca Nadia Jasińska – Barbara Kowalska pokonały gładko 6/0,6/0 parę Michalina Antosik AZS Łódź – Anna Czechowicz UKS Aktywni 44 Łódź W grze pojedynczej Basia zajęła 3 miejsce. 29.05.-01.06. 2021 na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Toruniu Basia doszła do półfinału debla.

Sukces Basi :)

W dniach 08-10 05 Basia Kowalska doszła do ćwierćfinału w singlu Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U12 o Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej w Kozerkach, a w dniach 15 -17 05 grała w półfinałach w grze podwójnej i pojedynczej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Siwik Cup U12. Trzecie miejsce w singlu w turnieju OTK U12  jest jej jak na razie największym osiągnięciem.

Sukcesy naszej uczennicy!

Nina Jodłowska uczennica klasy 2c osiąga sukcesy w bieganiu!
25 kwietnia odbyły się zawody „WARSZAWSKIEJ  LIGI BIEGOWEJ”, w
których Nina wzięła udział. Wystartowała w dwóch biegach w swojej grupie wiekowej:
– na 60m –  zajęła 3 miejsce ( brązowy medal),
– na 600m – zajęła 2 miejsce ( srebrny medal).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!