Kategoria: News sport

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 30.09.2022r. W Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie naszej szkoły brali udział w organizowanych przez powiat pruszkowski Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w kategorii dzieci. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy musieli pokonać dystans 10x800m. Obydwie drużyny zajęły IV miejsce.

Mistrzostwa w Biegach Długich

20 września rozegraliśmy w Naszej szkole Mistrzostwa w Biegach Długich. Pogoda dopisała i na start zgłosiło się 61 zawodników. Odbyły się cztery biegi:

NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE-ROK SZKOLNY 2021/2022

Miejsca medalowe naszych uczniów w zawodach powiatu pruszkowskiego oraz rywalizacji w ramach STOWARZYSZENIA GMIN ZACHODNIEGO MAZOWSZA -MAZOVIA

Czwórbój LA – Mazovia 2022

W sobotę 4 czerwca odbył się po dwóch latach przerwy ze względu na pandemię, czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych rocznik 2008 i młodsi. Kolejne zawody lekkoatletyczne organizowane w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza- Mazovia w Brwinowie przeszły do historii.

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU

W poniedziałek 30 maja odbył się w Miętnym XXII TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU W PIŁCE NOŻNEJ.

Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego w Czwórboju LA

W dniu 12.05.2022 r. na stadionie MOS w Pruszkowie, reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

MAZOVIA CUP – MILANÓWEK

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbyły się kolejne zawody z cyklu MAZOVIA CUP w Milanówku, było to święto piłki nożnej. Zawody skierowane były do chłopców rocznik 2009 i młodsi.

TURNIEJ W DWA OGNIE KLAS IV

Nauczyciele Wychowania Fizycznego zorganizowali rozgrywki w dwa ognie usportowione dla uczniów klas IV. Turniej ten zaplanowany był na grudzień, ale ze względu na pandemię został przełożony i odbył się w późniejszym terminie.

Biegi przełajowe w Kamionie

21 kwietnia na trasach im. Roberta Lewandowskiego przy Szkole Podstawowej w Kamionie odbył się Międzypowiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.