Przygoda z tenisem

Basia Kowalska, uczennica klasy 5a, owocnie  zaczęła swoją przygodę z zawodniczym tenisem. Pierwszy mecz PZT rozegrała w listopadzie 2020 i rok zakończyła na miejscu 223 (w ogólnopolskim rankingu PZT, skrzaty do lat 12). W tym momencie po rozegranych 50 meczach jest już na miejscu 48, ale to jest dopiero początek długiej i trudnej tenisowej drogi.

W styczniu Basia zajęła 3 miejsce w grze podwójnej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej w Kozerkach, w  lutym doszła do ćwierćfinału singla w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 12 oraz półfinału w grze podwójnej Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego  CTS CUP w
Sobocie.

W dniach 06.03-08.03 2020 wygrała singla oraz zajęła drugie miejsce w deblu w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów AT Masters w Radomiu. Jest to jej pierwszy wygrany wojewódzki turniej.

Bardzo się cieszymy.

Print Friendly