Pierwsze zebranie Rady Rodziców 2020/21

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Prezydium Rady Rodziców zaprasza przedstawicieli trójek klasowych wybranych podczas pierwszych zebrań klasowych i wyznaczonych do reprezentowania klasy w Radzie Rodziców, a także wszystkich zainteresowanych rodziców, na pierwsze zebranie Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021, które odbędzie się w dn. 17.09 br. (czwartek) o godz. 18.30 w auli SP.
Podczas zebrania zostanie przedstawione sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020 wraz z zestawieniem wydatków, oraz zostanie wybrane nowe Prezydium Rady.
Spotkanie to będzie okazją do bezpośredniej dyskusji na temat funkcjonowania szkoły w obecnej sytuacji epidemicznej oraz do przedstawienia Państwa pomysłów i propozycji, które Rada będzie mogła przedstawić dyrekcji ZSO.

Gorąco zachęcamy Państwa do uczestnictwa w zebraniu i włączenia się do współpracy – wspólne działania pozwolą nam osiągnąć więcej dla dobra naszych dzieci i rozwoju szkoły!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Prezydium Rady Rodziców ZSO

Print Friendly, PDF & Email