Mistrzostwa Gminy Brwinów w Mini Piłce Siatkowej

We wtorek 4 lutego w „Dwójce” odbyły się Mistrzostwa Gminy Brwinów w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – kategoria dzieci. Przybyły reprezentacje z Szkoły Podstawowej nr 1 z Brwinowa i Szkoły Podstawowej z Żółwina. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców i jedna dziewcząt.

Chłopcy w składzie: Russo Kacper, Cybula Kacper, Mazurek Bartek, Romańczuk Dawid, Bernat Paweł, Sławczyński Jakub, Szczygielski Paweł, Grochal Krzysztof,

Harowicz Michał, Kaczmarek Błażej, Marcula Wiktor, Krawczyński Ernest, Lyashenko John, Cichoń Maksymilian, rozegrali 3 spotkania.

Dziewczyny w składzie: Koszewska Oliwia, Irzyk Nadia, Ziąbska Oliwia, Olawa Zosia, Szymkowska Pola, Dygas Julia, Stankiewicz Lena, Kamińska Dagna, Czapska Nikola,

Galicka Aleksandra, Skonieczna Wiktoria, zmierzyły się z reprezentacją

ze Szkoły Podstawowej nr 1. Mecz zakończył się zwycięstwem dziewcząt z ,,Dwójki” w setach 2:1.

Chłopcy po bardzo wyrównanych meczach wygrali z „Jedynką” i Żółwinem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za zaangażowanie, waleczność i dobrą zabawę.

Nauczyciele wychowania fizycznego