Wysokość składek na fundusz Rady Rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że wysokość składki rocznej na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020 wynosi:
80,00 zł – za pierwsze dziecko
40,00 zł – za drugie dziecko
20,00 zł – za trzecie (i kolejne) dziecko

Składki można opłacić:

• gotówką – podczas dyżuru Rady Rodziców w dniach zebrań, podczas dyżuru szafkowego lub w sekretariacie
  • przelewem – numer rachunku:
    Bank Spółdzielczy Biała Rawska O/ Brwinów
    10 9291 0001 0097 6624 2000 0010

Składki są dobrowolne i zasilą fundusz Rady Rodziców. Obecnie Rada realizuje cel, jakim jest wyposażenie tzw. Klubiku, czyli pomieszczenia rekreacyjnego dla klas IV-VIII.  Z funduszu Rady Rodziców opłacane są m.in. nagrody w konkursach szkolnych, czy nagrody książkowe na koniec roku szkolnego.
Zachęcamy do wpłat – w Państwa budżetach domowych znalazły się dodatkowe środki, które powinny zostać przeznaczone na szeroko rozumiane potrzeby dzieci.
Państwa zaangażowanie pomoże Radzie realizować zadania zmierzające do wspierania działalności statutowej szkoły.
Jako rodzice chcemy, aby szkoła była miejscem przyjaznym dla naszych dzieci i przez nie lubianym. Wierzymy, że z Państwa udziałem będzie to możliwe.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Prezydium Rady Rodziców ZSO