Narodowy Dzień Sportu w naszej szkole

Z okazji minionego Narodowego Dnia Sportu, 19 września w Naszej Szkole odbyły się zawody o Tytuł Mistrzyni i Mistrza Szkoły w biegach długich. Pogoda dopisała, publiczność licznie zgromadzona dopingowała najlepszym lekkoatletom szkoły.

Odbyły się cztery biegi:
Dziewczęta z roczników 2006-2007 pobiegły na dystansie 600m i tytuł Mistrzyni wywalczyła Aleksandra Skalska z klasy VI c, II m Berenika Naumowska.
Chłopcy pobiegli na dystansie 1000m i tytuł Mistrza wywalczył Bartosz Olesiejuk z klasy Vd, II m Damian Lewandowski.
Dziewczęta z roczników 2003-2004-2005 pobiegły na dystansie 800m a tytuł Mistrzyni w pięknym stylu wybiegała Anna Brzezina z klasy IIIc, II m Zofia Żmigrodzka IIIb
W czwartym biegu wystartowali chłopcy z klas 7-8 i III gimnazjum, tytuł Mistrza wywalczył Piotr Ryś z klasy IIIb, II m Filip Majer z klasy IIIa.
W biegach wzięło udział blisko 50 uczniów.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów. Większość zawodników zakwalifikowało się do Powiatowych Biegów Sztafetowych, które odbędą się 21.09 w Pruszkowie.
Trzymamy kciuki!!!!
Dziękuje serdecznie zespołowi nauczycieli wychowania za sprawne przeprowadzenie tej masowej i pełnej emocji imprezy.
Mirosława Misarko