Co słychać w świetlicy?

28 maja 2018 r. o godz. 17.30 szkolna aula wypełniła się po brzegi gośćmi.
Po części oficjalnej, przygotowanej przez dzieci z okazji Dnia Rodziny, kabaret „Groch z kapustą” przedstawił sztukę „Ciocia Irenka wychodzi za mąż”. Nowożeńcy – ciocia Irenka (mama Huberta) i Antoni (dziadek Jagody) – wzięli ślub na spadochronach a następnie zaprosili wszystkich obecnych na wesele.

Cóż to była za Para Młodych? Zachwycająca, pełna energii i radości. Nie zabrakło zabawy weselnej w „krzesełka”, przyśpiewek w wykonaniu rodziców i pracowników szkoły.
Dzieci tańczyły zarówno przy starych jak i przy współczesnych przebojach. Brawurowo zagrały dzieci, ich sceniczna mama (mama Patrycji) oraz listonoszka.
Wszystkich zachwycił taniec z kapeluszami, układ taneczny „Ruda”, Break dance i szalony zespół muzyczny.
Przy ostatnim przeboju weselnicy wyjechali pociągiem prowadzonym przez Sławomira i jego fanki na boisko. Wrócili po kilku minutach, aby stanąć w kolejce po tort. Tort był olbrzymi, bo i gości było wielu (na scenie wystąpiło około 90 artystów). Młoda Para sprawiedliwie podzieliła tort. Był przepyszny.
Przygotowanie przedstawienia – wychowawcy świetlicy.
Dekoracje – nauczycielka plastyki, pani Aldona.

Życzymy wspaniałych wakacji bez komórek
Kabaret „Groch z kapustą”

Print Friendly, PDF & Email