3 miejsce w turnieju deblowym

Damian Lewandowski (KS Tennis Life Brwinów), uczeń klasy 6D Szkoły Podstawowej nr 2 w Brwinowie wraz ze swoim kolegą Antkiem Magielskim (KT Miedzeszyn) zajęli 3 miejsce w prestiżowym turnieju deblowym w kat. SKRZATÓW (kat do lat 12), który odbył się 30.09.2017 i zorganizowany został przez KT Miedzeszyn.

Od niedawna chłopcy stanowią stałą parę deblistów. Gratulacje dla trenera Pana Marcina Szczęsnego z KT Miedzeszyn, który od kilku miesięcy jest głównym trenerem Damiana.
Przy okazji Damian pragnie podziękować swojemu sponsorowi Panu Robertowi Szelągowskiemu, za okazałe wsparcie i możliwość rozwijania swoich umiejętności. Dzięki takiemu wsparciu Damian może m.in. więcej trenować, częściej brać udział w turniejach również poza granicami Polski, które szykują się z początkiem przyszłego roku. Dziękuje również swojej najbliższej rodzinie, całemu sztabowi trenerskiemu: Panu Marcinowi (tenis i nie tylko), Panu Arturowi (za wycisk w czasie ćw. ogólnorozwojowych) i Pani Zuzi (za pracę nad przygotowaniem mentalnym). Damian jest wdzięczny także za okazałe wsparcie ze strony osób z Jego szkoły: Dyrekcji, gronu pedagogicznemu i pracownikom.

Przemysław Lewandowski – tata Damiana.