Daily Archives: 3 października 2022

Eko uczniowie z klas 1-3 SP

W poniedziałek, 19 września br, najmłodsi ludzie zakasali rękawy, wzięli w ręce swoje plecaki i w ramach akcji „Sprzątanie Świata ” rozpoczęli pracę od robienia porządków w najbliższym otoczeniu.
Dzięki tej akcji dzieci przypomniały sobie zasadę: CZYSTY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD SWOJEGO OTOCZENIA.
Mały Samorząd Uczniowski.

A oto krótka fotorelacja:

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka klasy I-III obchodziły humorystycznie. Chłopcy mieli założyć na głowę śmieszny gadżet. Na rewelacyjne pomysły nie musieliśmy długo czekać, a relacja wydarzenia znajduje się poniżej.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Panów z okazji ich święta.
Mały Samorząd Uczniowski

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 30.09.2022r. W Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie naszej szkoły brali udział w organizowanych przez powiat pruszkowski Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w kategorii dzieci. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy musieli pokonać dystans 10x800m. Obydwie drużyny zajęły IV miejsce.