Monthly Archives: listopad 2021

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 XII obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, w związku z tym organizowany jest konkurs plastyczny pt.”Razem możemy więcej – z przyjaciółmi łatwiej pokonać trudności”.
Celem konkursu jest uświadomienie społeczeństwu z jakimi ograniczeniami i problemami spotykają się osoby niepełnosprawne.

Zaczarowane zdjęcia

Kolejny temat przeprowadzony w świetlicy to Andrzejkowe wróżby. Na zajęciach powstały wyjątkowe i niepowtarzalne prace. Pod okiem Pana Dariusza dzieci chętnie pozowały do zdjęć, by choć na chwilę przenieść się w bajkowy świat fantazji. Autorem i pomysłodawcą jest Pan Dariusz Wałachowski. 

Warsztaty online

WYMARZONY PLAC ZABAW

Plac zabaw prawie gotowy, czas rozstrzygnąć konkurs RR dla klas 0-3 na
projekt WYMARZONEGO PLACU ZABAW.
Nagrodę główną, 300 zł na klasowe wyjście zdobywa bezkonkurencyjna
klasa 3b!
Wyróżnienia:

Bezpieczna przerwa

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Jak powinna wyglądać bezpieczna przerwa ?”

I miejsce : Maja Wawer II E i Jerzy Antkowiak I B ,
II miejsce : Weronika Mioduszewska II D i Ludwik Kępski I A
II miejsce : Alan Bieniek I D i Marcel Krześniak I D

Wyróżnienia w konkursie otrzymują :

Tydzień Tolerancji

W ramach tygodnia o Tolerancji wspólnie z dziećmi tworzyliśmy komiks używając przy tym słów grzecznościowych względem siebie i osób dorosłych. Każde dziecko mogło stworzyć jedną scenę i pod okiem opiekuna świetlicy p. Dariusza pierwsze sceny powstały. Oto dzieło dzieci. 

Kodowanie obrazków

W naszej świetlicy szkolnej powstała grupka dzieci, która rozpoczęła kodowanie obrazków, czyli tworzenie kart pracy dla innych dzieci.

Przechodzimy do nauczania zdalnego w klasach 4-8

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w klasach IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie po uzyskaniu pozytywnej opinii Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie oraz za zgodą Organu Prowadzącego uczniowie klas IV-VIII przechodzą na tryb nauki zdalnej w dniach 23 listopada – 29 listopada 2021r.

Szczegółowe informacje przekażą wychowawcy klas.
Dyrekcja Szkoły

Konkurs na MEM