Monthly Archives: październik 2021

Wycieczka klasy 3a

W poniedziałek 25 października nasza klasa 3a wybrała się na wycieczkę do „Doliny Bobrów”. Po dwugodzinnej podróży dojechaliśmy do celu.

Jesienny stroik

W drugiej połowie października w oddziałach przedszkolnych został zorganizowany konkurs pt. : ,,Jesienny stroik”. W czwartek ( 28 października ) odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Lekcja przyrody z ciekawymi gośćmi.

13  i 20 października 2021 r odbyły się lekcje przyrody z panem Pawłem Szustakiewiczem oraz Michałem i Polą małymi podróżnikami. W lekcji uczestniczyły klasy piąte, szóste oraz 4C i 3A szkoły podstawowej.

Nauczyciel i Szkoła na Medal

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców  do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Polska Times”.
Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w naszej szkole nauczyciele: Mirosława Misarko, Magdalena Kapuścińska-Urbaniak, Dominika Krawczyńska, Katarzyna Rumianek.

Warsztaty dla Rodziców

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA

W poniedziałek 11 października w hali sportowej ZSO odbył się TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY klas III. Spartakiada sportowa zorganizowana została przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego i skierowana była do wszystkich uczniów klas III SP.

Przerwa na czytanie

ZSO Brwinów dołączył do akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie” . Wydarzenie będzie miało miejsce w najbliższą środę (27.10.2021).

MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE

W środę 13 października na trasach biegowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie odbyły się MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.