Kategoria: News konkursy

Nasza uczennica laureatką konkursu…

LAUREATKĄ MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO LANDESKUNDE DIE SCHWEIZ-LIECHTENSTEIN wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i punktowanego przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych została uczennica kl. 7c:
– LENA STANKIEWICZ
GRATULUJEMY SUKCESU!!!

ANIMALS IN FUNNY RHYMES

Marysia Buniowska z klasy IIa zajęła I miejsce w konkursie językowym ANIMALS IN FUNNY RHYMES.

Konkurs – „MIASTA NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”

Do II i ostatniego etapu Konkursu Języka Niemieckiego „MIASTA NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty zakwalifikowały się następujące uczennice:
– JULIA DYGAS kl. 7c
– LENA STANKIEWICZ kl. 7c
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w II etapie w dniu 13 maja!!!

SŁOWA Z KAPELUSZA

Gabriela   Jarzynka   z klasy Va zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistyczno-Artystycznym „Odkryj lektury – na nowo”
Gabrysia opracowała zasady gry planszowej „Słowa z kapelusza” na podstawie książki „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. Gra polegająca na tworzeniu nowych wyrazów rozwija wyobraźnię językową i twórcze myślenie.

LENA LAUREATKĄ KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

LAUREATKĄ KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO LANDESKUNDE DEUSTCHLAND-ÖSTERREICH wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i punktowanego przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych została uczennica kl. 7 c:

– LENA STANKIEWICZ
GRATULUJEMY SUKCESU!!!

JULIA w II etapie konkursu

Do II i ostatniego etapu Konkursu Języka Niemieckiego „Czasowniki nieregularne” wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty zakwalifikowała się uczennica kl. 7c:

– JULIA DYGAS

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w II etapie w dniu 26 kwietnia!!!

Sukces uczennic naszej szkoły

Dwie uczennice klasy 5a Gabriela Jarzynka i Natalia Podsiadły zakwalifikowały się do finału tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Polonistyczno-Artystycznego „Odkryj lektury … na nowo”.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO LANDESKUNDE – DIE SCHWEIZ, LIECHTENSTEIN

Do III ostatniego etapu Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego LANDESKUNDE – DIE SCHWEIZ, LIECHTENSTEIN wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty zakwalifikowali się  następujący uczniowie:

Konkurs „Matematyka jest wszędzie”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII SP i klas I-II LO do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie „Matematyka jest wszędzie”. Szczegóły w regulaminie.
Nauczyciele matematyki uczący w ZSO