Archiwum wpisów
BIP

Kadra pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących
w roku szkolnym 2018/2019

WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Oddziały przedszkolne 2018/2019

0a p. Małgorzata Cichecka
0b p. Anna Figuła
0c p. Edyta Karolak
0d p. Beata Parol

Szkoła Podstawowa 2018/2019

Ia p. Katarzyna Barcz – Guzik
Ib p. Beata Wójcicka
Ic p. Elżbieta Skrzyńska
Id p. Małgorzata Zarzycka
IIa p. Anna Wiśniewska
IIb p. Anna Błażejewska
IIc p. Katarzyna Rumianek
IId p. Dorota Sodel-Brzezinka
IIIa p. Marzena Przydatek
IIIb p. Agnieszka Horabik
IIIc p. Anna Szewczak
IVa p. Jolanta Prusinowska
IVb p. Anna Wachowicz
IVc p. Edyta Sobol-Wińczuk
IVd p. Magdalena Kapuścińska-Urbaniak
IVe p. Anna Wierzchowska-Goyke
IVf p. Monika Smardzewska-Sztuba
Va p. Beata Wiśniewska
Vb p. Agata Adamaszek
Vc p. Grażyna Olejko – Kaźmierska
Vd p. Anna Książek
VIa p. Hanna Sadowska
VIb p. Misarko Mirosława
VIc p. Monika Brudnowska
VIIa p. Anna Cwalina
VIIb p. Barbara Słupczyńska
VIIc p. Izabela Maciejewska – Grączewska
VIId p. Iwona Dobrowolska
VIIIa p. Małgorzata Laskowska
VIIIb p. Marta Głębocka
VIIIc p. Grażyna Kozielewska

Gimnazjum 2018/2019

III A p. Magdalena Kacała
III B p. Małgorzata Obsowska
III C p. Elżbieta Więch

Liceum Ogólnokształcące 2018/2019

I A p. Elżbieta Baczewska
II A p. Agnieszka Kurządkowska
III A p. Krzysztof Rytel

 

Wykaz kadry pedagogicznej
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie 2017/2018

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot/specjalność/funkcja
Kowalczyk Zofia dyrektor, matematyka
Baczyńska Katarzyna wicedyrektor, historia, WOS
Jackowska Anna wicedyrektor, religia
Zalewska Anna wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
Adamaszek Agata język polski, biblioteka
Baczewska Elżbieta język polski, biblioteka
Białęcki Mariusz religia
Bielicka Anna nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Bisztyga Elżbieta religia
Błażejewska Anna edukacja wczesnoszkolna
Błońska Teresa geografia
Borchert Jagoda wychowanie fizyczne
Brudnowska Monika matematyka
Cichecka Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Cwalina Anna nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Dębska Jolanta język polski, logopedia
Dobrowolska Iwona nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Druzińska Małgorzata wychowawca świetlicy
Dudzińska Elżbieta język rosyjski
Gilewicz Anna wychowawca oddziału przedszkolnego
Głębocka Marta język angielski
Gosiewska – Mordak Sylwia wychowawca oddziału przedszkolnego
Gumińska Alina nauczyciel wspomagający
Harowicz Anna psycholog
Horabik Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Jarząbek Lidia muzyka
Jasiński Jakub wychowanie fizyczne
Jaworska Mirosława reedukator
Kacała Magdalena język polski
Kapuścińska – Urbaniak Magdalena historia
Karolak Edyta wychowawca oddziału przedszkolnego
Kazakow Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Kinowska Agnieszka matematyka
Koncewicz – Żaczek Danuta pedagog
Kowalczyk Beata religia, zajęcia komputerowe
Kozielewska Grażyna język polski, biblioteka
Kruczyńska Barbara matematyka
Krzywik Ryszard geografia, język francuski, wychowawca świetlicy
Książek Anna matematyka, chemia
Kurządkowska Agnieszka język polski
Laskowska Małgorzata wychowanie fizyczne
Łosiak – Krypiak Olga wychowawca świetlicy
Łukasiewicz Krzysztof fizyka
Maciejewska-Grączewska Izabella język angielski
Majcherczyk Paweł logopedia
Makijenko Piotr wychowanie fizyczne, informatyka
Malkiewicz Dorota Język rosyjski
Matysiak Agnieszka wychowawca oddziału przedszkolnego
Mastalerz Ewelina psycholog
Mikiciuk Ignacy zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
Misarko Mirosława wychowanie fizyczne
Niemira Jan wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Obsowska Małgorzata matematyka
Olejko-Kaźmierska Grażyna język niemiecki
Olejniczak Agnieszka pedagog
Osińska Beata nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Paczkowska Maria biologia
Parol Beata wychowawca świetlicy
Pełka Małgorzata biologia
Pietrzyk Anetta przyroda
Pisanko Malwina psycholog
Pomianowska Aldona zajęcia artystyczne, plastyka, wychowawca świetlicy
Prusinowska Jolanta matematyka
Przekop Andrzej wychowanie fizyczne
Przybylik – Krupa Katarzyna nauczyciel oddziału przedszkolnego
Przybylska Beata wychowawca świetlicy
Przydatek Marzena edukacja wczesnoszkolna
Roguski Marek elementy bezpieczeństwa
Rumianek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Rytel Krzysztof historia, WOS
Sadowska Hanna biologia, przyroda
Skrzyńska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
Słowikowska Anna zajęcia komputerowe, informatyka
Słupczyńska Barbara język angielski
Smardzewska – Szuba Monika nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Smułka Monika edukacja wczesnoszkolna
Sobieraj Maria język angielski
Sobol – Wińczuk Edyta język niemiecki
Szewczak Anna edukacja wczesnoszkolna
Tomasik Anna reedukator, język angielski
Tryniszewska Katarzyna pedagog
Wierzchowska – Goyke Anna język polski
Więch Elżbieta historia, WOS
Winko – Rubio Katarzyna język angielski
Wiśniewska Anna edukacja wczesnoszkolna
Wiśniewska Beata język polski
Wnorowska Aleksandra nauczyciel oddziału przedszkolnego
Wójcicka Beata edukacja wczesnoszkolna
Zarzycka Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Zieńko Waldemar wychowanie fizyczne
Żak-Pławska Barbara biblioteka
Żelazko Zdzisław religia

 

Print Friendly



Kalendarium
< 2018 >
Wrzesień
PnWtŚrCzwPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać