Wiosenna atmosfera za sprawą Samorządu

bunnyPrzed przerwą świąteczną w szkole zapanowała prawdziwie wiosenna atmosfera, którą zawdzięczaliśmy m.in. akcjom Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej i gimnazjum. Zarówno uczniowie, jak ich sale wyglądały kwitnąco, a to za sprawą konkursu na najbardziej „zieloną” oraz najwiosennej przystrojoną klasę.
Bardzo dużo osób (uczniów oraz nauczycieli) włączyło się do wspólnej zabawy. Najwięcej, bo 100% osób, które z okazji Pierwszego Dnia Wiosny przyszły w piątek 20 marca do szkoły ubrane na zielono, znalazło się w klasach VIa, VIb, IVb i IVc.
Drugą częścią zabawy był plebiscyt na najbardziej wiosennie udekorowaną salę lekcyjną. Każda tego typu akcja zawsze wnosi powiew świeżości w szkolne mury, które dzięki pięknym dekoracjom pomogły wybudzić się z zimowego letargu. Każda klasa miała własny pomysł, jak ożywić szkolne wnętrze, dzięki czemu wygląda ono tak wyjątkowo. Dzięki bezstronnej komisji udało się ostatecznie wyłonić te najbardziej wyróżniające się na tle pozostałych, tj. sala 209 klasy Vb (I miejsce), sala 201 klasy IVa (II miejsce) oraz sala 204 klasy Va (III miejsce).
Wszystkim wyróżnionym i zaangażowanym we wspólną zabawę GRATULUJEMY 🙂
bunny

Print Friendly