Sukces w Powiatowych Zawodach w Biegach Sztafetowych

W dniu 11.10.2012 r. uczniowie Szkoły Podstawowej brali udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, w Biegach Sztafetowych, w Pruszkowie. Zawody zakończyły się wielkim naszym  sukcesem.

Dziewczęta po wyczerpującym biegu 10 razy 800 metrów zajęły  II miejsce, wyprzedzając na przedostatniej zmianie zawodniczki z Pruszkowa. W biegu uczestniczyły:  I. Woźniakowska, W. Łukomska, A. Rajmańska, W. Laskowska, W.Rodak, K. Mlącka, S. Mazurek, O. Szymańska, N. Janiszewska, K. Dziubalska, A. Janiszewska r.

Chłopcy ze zmiennym szczęściem dobiegli na VI pozycji,  w powiecie zajmując  III miejsce. Drużynę reprezentowali: M. Materski, D. Bogucki, P. Piaskowski, J. Głębocki, P. Świercz, K. Przyżycki, J. Zakościelny, A. Kamiński, K. Gontarczyk, K. Jędrzejewski , D. Hołdyński .