Świetliczek Sportowy

W październiku Wychowawcy Świetlicy zorganizowali dla klas 1-3 konkurs, który oparty był o najróżniejsze aktywności fizyczne. Największym zainteresowaniem cieszyły się takie dyscypliny jak: rzut piłką do kosza, celne strzały lub obrona bramki, skok w dal, akrobatyka, jazda na rolkach, szybki chód po bieżni oraz przeciąganie liny.

Poprzez wyżej wspomniane formy sportu nauczyciele starali się zachęcać uczniów do odkrywania swoich talentów, a także zasiać w nich miłość do aktywności fizycznej. Jesteśmy przekonani o pozytywnym wpływie ruchu na zdrowie, samopoczucie i zadowolenie dzieci. Zdrowa rywalizacja, chęć zwycięstwa oraz nagrody za otrzymanie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca były bardzo motywujące dla uczniów. Jurorka, pani Katarzyna Bońda pogratulowała oraz wręczyła nagrody trójce naszych zwycięzców: Marysi, Mateuszowi i Poli.

Gratulujemy osiągnięć i trzymamy kciuki za pozostałych,
wyróżnionych uczestników konkursu. Składamy podziękowania Radzie
Rodziców za kolejne wsparcie świetlicy i zakup nagród.