Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie ul Żwirowa 16 na rok szkolny 2021/2022.


Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są złożyć oświadczenie woli w terminie do 16 kwietnia do godz. 16.00. Niezłożenie tego oświadczenia równoznaczne jest z rezygnacją.

1. Besser Aleksander

2. Borkowski Fabian

3. Brykała Iga

4. Butkiewicz Jagoda

5. Chudzyńska Maria

6. Chudzyński Mikołaj

7. Elwertowska – Wawer Inga

8. Gałka Julia

9. Garbacik Filip

10. Godlewska Liliana

11. Grzebski Jan

12. Gwiazda Jakub Tadeusz

13. Harowicz Ignacy

14. Jakóbiak Pola

15. Jakubiuk Adam

16. Janecka Amelia

17. Jarosińska Katarzyna

18. Jasińska Alicja Zofia

19. Jaworska Gabriela

20. Karczmarczyk Antonina

21. Kawecki-Rejkowski Michał

22. Klassa Antoni Kamil

23. Koniarski Sebastian

24. Kostrzewa Wiktoria

25. Krajewska Marianna

26. Kruczyński Aleksander

27. Krześniak Kamil

28. Kubiak Fabian

29. Kwiecień Antoni

30. Laskowska Anna

31. Malewska Alicja Michalina

32. Mazurkiewicz Zofia

33. Michalczyk Mateusz

34. Ner Hubert

35. Nowak Liliana Maja

36. Nowicka Antonina

37. Obrycki Sebastian

38. Okoń Jan

39. Pietrzak Zofia

40. Pikulska Antonina

41. Pioterczak Kacper

42. Płatek Tymon

43. Płuszewska Julia

44. Purzycka Paulina

45. Rak Liliana

46. Rogiński Sławomir

47. Rybak Jan

48. Ryjak Hanna

49. Ryńska Wiktoria

50. Sakowicz Dominik

51. Skulimowska Felicja

52. Smoliński Igor

53. Sochacki Tadeusz

54. Sosnowska Antonina

55. Stankiewicz Maja Zofia

56. Watrak Filip

57. Wawer Mikołaj

58. Wilanowski Adam

59. Wilczyńska Lena

60. Wincenciak Maksymilian

61. Winiarczyk Antonina

62. Wisłocka Aniela

63. Wizner Oliwier

64. Wlazło Kalina

65. Wonsiewicz Adam

66. Wroński Stanisław

67. Zatyka Franciszek

68. Zięba Leon

69. Zych Mikołaj

Skład Komisji Rekrutacyjnej:

Anna Harowicz

Edyta Karolak

Aneta Fafius

Print Friendly, PDF & Email