TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W LESZNIE

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, powróciły rozgrywki w ramach Stowarzyszenia Zachodniego Mazowsza- Mazovia. 23 września na obiektach Zespołu Sportowo – Rekreacyjnego w Lesznie rozegrany został turniej piłki nożnej w kategorii szkół podstawowych( rocznik 2011-2013). O czołowe miejsca w zawodach rywalizowały reprezentacje z sześciu gmin: Błonia, Brwinowa, Michałowic, Milanówka, Nadarzyna i Leszna.

Gminę Brwinów reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 1. Wystąpili w składzie: Michałek Olaf, Irzyk Wilhelm, Czerniak Antek, Gadecki Kamil, Chudek Szymon, Luzan Bohdan i w bramce Limanowski Stanisław. Podopieczni trenera Jakuba Jasińskiego ukończyli turniej na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal, a Limanowski Stanisław w bramce nie miał sobie równych i został BRAMKARZEM TURNIEJU. Chłopcy odebrali  puchar, medale, nagrody rzeczowe oraz gratulacje od Prezesa Stowarzyszenia ,, Mazovia” p.Jerzego Wysockiego.

Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za występ na medal !!!

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Print Friendly