PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT – MAZOVIA

W Szkole Podstawowej w Podkowie Leśnej 6 marca 2020 r zorganizowano Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt w kategorii dzieci w ramach rozgrywek Stowarzyszenia Zachodniego Mazowsza – Mazovia. Wystąpiły reprezentacje dziewcząt z gmin:Brwinowa, Michałowic, Błonia, Nadarzyna i Podkowy Leśnej.Uczennice z ,,Dwójki” reprezentowały gminę Brwinów. Dziewczęta wystąpiły w składzie:Irzyk Nadia, Duda Weronika, Tafiłowska Maja, Koszewska Oliwia, Stankiewicz Lena, Czapska Nikola, Galicka Ola, Jeziorska Ola i Ziąbska Oliwia. Po rozegranych trzech spotkaniach z drużynami z Michałowic, Błonia i Podkowy Leśnej nasze zawodniczki ostatecznie zajęły w turnieju szóste miejsce. Zawodniczki z Gminy Nadarzyn trenujący w UKS Rusiec dały dobrą lekcje piłki ręcznej, były faworytkami turnieju i wygrały we wspaniałym stylu. Naszym dziewczętom dziękujemy za występ i reprezentowanie naszej gminy w turnieju.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Print Friendly