Gminne zawody w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych

W Zespole Szkół w Otrębusach 1 marca br. odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji chłopców zgłosiły się 3 drużyny z naszej gminy tj. Zespół Szkół nr 2 z Brwinowa, Zespół Szkół z Otrębus oraz Gimnazjum z Żółwina.
Nasza drużyna zajęła drugie miejsce przegrywając z Otrębusami 1 : 2 oraz wygrywając z drużyną z Żółwina 2 : 0.
Zespół zagrał w składzie : Barański Paweł, Czawarno Michał, Konecki Damian, Koszewski Michał, Sieklucki Konrad, Ślędak Jakub, Wąsak Maciej, Słowikowski Kacper, Misiurewicz Hubert. Naszą gminę w zawodach powiatowych w siatkówce chłopców będą reprezentować zwycięzcy turnieju czyli drużyna z Otrębus.
Lepiej zaprezentowały się nasze dziewczęta, które zajęły 1 miejsce, pokonując rywalki z Żołwina, Otrębus i Gimnazjum nr 1.
Wyniki poszczególnych spotkań:
2 Brwinów-Żółwin 24:15, 25:9
2 Brwinów – Otrębusy 25:15, 25:13
2 Brwinów- 1 Brwinów25:14, 25:14
Drużynę dziewcząt reprezentowały: K. Żołędowska, O. Wierzchołowska, K. Wnorowska, O. Jeleń, M. Chojnacka, K. Szwed, N. Sacharczuk, M. Graczyk.

Print Friendly, PDF & Email