Pływacy na podium

Wspaniale kończymy sportowy sezon w pierwszym semestrze.
Duży  sukces na swoim koncie ma  „Dwójka” za  udział  w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym. Reprezentacja szkoły podstawowej w sztafecie  i konkurencjach indywidualnych zdobyła  miejsce  III, klasyfikując się tuż za trenującymi w klubach sportowych rywalami z Raszyna i Michałowic.  W zawodach wystartowały ośmioosobowe  reprezentacje dziewcząt i chłopców z rocznika od 2009 do 2006.
Imprezę, jak zwykle, na wysokim poziomie  zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego na Pływalni Ośrodka  Sportu i Rekreacji w Raszynie.
Bardzo miłym akcentem zawodów pływackich zakończyły się również starty w wyścigach indywidualnych:
– Ala Marchel  w rywalizacji 50  metrów stylem dowolnym zdobyła I miejsce, uzyskując czas 0,39,48
– Katarzyna Jabłek w wyścigu 50 metrów stylem klasycznym uzyskała  czas 0,56,41 i zakończyła swój start na miejscu I
– Krzysztof Płuska w wyścigu 25 metrów stylem grzbietowym  uzyskał czas 0,26,63  klasyfikując się na miejscu II
Szkołę podstawową reprezentowali:
Drużyna dziewcząt: B. Kowalska, A. Lewandowska, M. Śniadach, M. Miszczuk,     M. Gełeta, Z. Przekop, D. Kamińska, A. Marchel, K. Jabłek, i A. Izydorczak.
Drużyna chłopców: K. Płuska, J. Pawliński, J. Mlącki, A. Kolasiński, D. Wrona,        B. Pańków, K. Grochal, M. Chojecki, C. Pańków, M. Kurpiewski, B. Trzebiński
Myślę, że udział w takiej imprezie był dla wszystkich  zawodników nie tylko okazją do sprawdzenia swoich sił, pobicia rekordów życiowych, ale również wspaniałą  zabawą.
Gratulujemy młodym pływakom.
Opiekunowie: Małgorzata Laskowska, Andrzej Przekop