Archiwum wpisów
BIP

TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

3 listopada nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turniej w piłkę koszykową klas VII. Celem turnieju było upamiętnienie setnej rocznicy odzyskania Niepodległości oraz popularyzacji piłki koszykowej jako sposobu na aktywny wypoczynek.

W zawodach wystąpiły reprezentacje czterech klas siódmych. Drużyna składała się zarówno z dziewcząt jak i chłopców. Podczas zawodów w hali sportowej zrobiło się biało-czerwono, liczne flagi narodowe przypominały wszystkim, że zbliża się Święto Niepodległości. Graliśmy, aby pamięć o setnej rocznicy pozostała we wspomnieniach uczniów. Rywalizację wśród klas siódmych wygrała klasa VII c. Mile zaskoczyli nas kibice oraz zawodnicy, którzy w odświętnej, przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze dopingowali i walczyli o tytuł Mistrzowskiej Klasy Koszykówki. A wszystko to dla – Niepodległej.
Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Print FriendlyKalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać