Informacja – Rada Rodziców

Drodzy Rodzice, Drodzy Opiekunowie,
Na pierwszym zebraniu rodziców w dniu 13.09.2018 zbierane będą składki na ubezpieczenie naszych dzieci. Składka w tym roku wynosi 40,- zł. i będzie można ją wpłacać oraz podpisać stosowne zgody/oświadczenia u Wychowawcy podczas zebrania.

Zapraszamy również do składania deklaracji płatności lub bezpośredniej płatności składki na Fundusz Rady Rodziców na stoisku Rady Rodziców w dniu zebrania (koło sekretariatu szkoły). Wysokość składki jest oczywiście dobrowolna, natomiast rekomendujemy wpłatę w
wysokości z zeszłych lat: 60 zł na pierwsze dziecko, 40 zł. na drugie i 20 zł. na każde
kolejne.
Już teraz zachęcamy do zaangażowania się i wspólnej pracy na rzecz naszych dzieci w tym roku szkolnym tak, aby pamiętały one czas spędzony w szkole jako ten najfajniejszy!

Prezydium Rady Rodziców