Archiwum wpisów
BIP

Gminny Turniej Piłki Ręcznej

22 lutego 2018 r.  odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej Gimnazjum  w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze  drużyny  wystąpiły w następującym  składzie: K.Krasa, D.Kalicy, J.Rachwał, K.Nowakowski, B.Ponder, F.Koziołkiewicz, D.Bajszczak, S.Makijenko, M.Kaczmarek, M.Brysiak, B.Głaska.
Trener W. Zieńko.
Skład dziewcząt: M.Dutkiewicz, O.Obrycka, N.Gutowska, W.Homel, D.Szcześniak, Z.Gontarczyk, E.Wojciechowska.
Trener: M. Misarko.
Dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy I miejsce. W Turnieju Mazovia  Gmin Zachodniego Mazowsza nasza reprezentacja chłopców zajęła III miejsce i zdobyła puchar. W dniu 8 marca br. w Michałowicach odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej. Reprezentacja gminy Brwinów zajęła V miejsce.

Print FriendlyKalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać