Archiwum wpisów
BIP

Siatkarze z ZSO zagrają w Nadarzynie

7 marca 2018 r. Zespół Szkół w Otrębusach był organizatorem Gminnego Turnieju w Piłce Siatkowej chłopców w kategorii młodzież.

O miano najlepszego zespołu w piłce siatkowej w gminie przystąpiły trzy zespoły – Gimnazjum nr 2 w Brwinowie, Gimnazjum z Żółwina i Gimnazjum z Otrębus. Mecze były bardzo wyrównane, a poziom gry wysoki. Pierwsze miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum nr 2, wygrywając dwa mecze po 2:0, tym samym będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych w Nadarzynie.
Podopiecznym Pana Waldemara Zieńko życzymy medalu i czekamy na dobre wiadomości z Nadarzyna 15 marca.
Drużyna naszej Szkoły: Michał Brysiak, Mateusz Czwarno, Michał Kaczmarek, Kacper Ponder, Franciszek Koziołkiewicz, Kacper Nowakowski, Maciej Kosiński, Łukasz Sierdziński, Wiktor Pułkord, Bartosz Ponder, Krzysztof Krasa, Stanisław Makijenko.
Relacje z zawodów – Jagoda Borchert

Print FriendlyKalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać