Archiwum wpisów
BIP

Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt

13 marca 2018 r. w naszej Szkole odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii młodzież. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły z naszej gminy – Gimnazjum z Żółwina, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 z Brwinowa.

Pierwszy mecz rozegrała drużyna z „Dwójki” i Żółwina. Bardzo wyrównane spotkanie w trzecim secie na swoją korzyść rozstrzygnęły dziewczęta z Żółwina. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 2:1. W kolejnym meczu zawodniczki z Gimnazjum nr 1 wygrały z drużyną z Żółwina 2:1
Turniej kończyło spotkanie pomiędzy drużyną Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 1 z Brwinowa. Mecz zakończył się zwycięstwem dziewcząt z ,,Jedynki” 2:0
Zwyciężczynie turnieju będą naszą gminę reprezentowały na zawodach powiatowych, które odbędą się 15 marca w Nadarzynie. Dziewczętom z Gimnazjum nr 1 życzymy powodzenia i miejsca na podium.
Zawody sędziował Pan Jakub Jasiński.
Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Obrycka, Wiktoria Homel, Ewelina Wojciechowska, Kamila Fiałkowska, Zofia Sarna, Małgorzata Jarosińska, Martyna Szamota, Gabriela Pawłowicz, Natasza Gutowska, Weronika Cwyl, Izabela Cwalina, Olga Kutyło.
Wszystkim dziewczętom dziękujemy!
Jagoda Borchert

 

Print FriendlyKalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać