Pływacy na podium

4 grudnia reprezentacja Szkoły Podstawowej dziewcząt i chłopców wzięła udział w XX Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego w Pływaniu Drużynowym.
Tym razem reprezentacja chłopców w wyścigu sztafetowym 8 x 25 m stylem dowolnym miała nieco więcej szczęścia i uzyskała III miejsce, klasyfikując tuż za drużynami z Raszyna i Michałowic. Drużyna dziewcząt pomimo wielkiego zaangażowania i ogromnej chęci na medal, zajęła miejsce IV tuż za trenującymi w klubach sportowych rywalkami z Raszyna, Pruszkowa i Michałowic.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali jak zawsze niezawodni sędziowie i sympatycy pływania z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raszynie oraz nauczyciele wychowania fizycznego.
Bardzo miłym akcentem zawodów pływackich zakończyła się również rywalizacja indywidualna:
– Katarzyna Jabłek w wyścigu 50 m stylem klasycznym z czasem 0:58:51
uzyskała III miejsce
– Oliwia Laskowska w rywalizacji 50 m stylem dowolnym zdobyła III miejsce z czasem 0:40:88
– Krzysztof Grochal w wyścigu 25 m stylem grzbietowym uzyskał czas 0:25:68 i zakończył swój start na miejscu III
– Adam Grzybowski w wyścigu 50 m stylem klasycznym z czasem 0:46:62 zdobył II miejsce
Szkołę Podstawową reprezentowali:
Drużyna dziewcząt: Z. Przekop, M. Miszczuk, T. Lewandowska, N. Irzyk, D. Kamińska, L. Duszak, A. Izydorczak, K. Jabłek, A. Marchel, O. Laskowska

Drużyna chłopców: D. Wrona, K. Płuska, A. Kolasiński, K. Grochal, M. Kurpiewski, M. Kaczanowski, J. Przekop, J. Harowicz, A. Grzybowski, C. Pańkow

Zachęcamy do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportowej, pamiętając, że pływanie jest świetnym sposobem na spędzenie czasu wolnego, jak i jedną z najbardziej ogólnorozwojowych dyscyplin sportowych.

Gratulujemy sukcesów naszym pływakom.

Opiekunowie; Andrzej Przekop, Małgorzata Laskowska
Relacja z zawodów i zdjęcia: Małgorzata Laskowska