Archiwum wpisów
BIP

Piłka nożna i gorąca herbata w „Dwójce”

We wtorek 10.10.2017r na boiskach sportowych Gimnazjum Nr2 rozegrano Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w kategorii Młodzież. Do rywalizacji stanęły szkoły gimnazjalne z gminy Brwinów tj. cztery zespoły chłopców i trzy zespoły dziewcząt.

Reprezentacja dziewcząt z „Dwójki” zajęła III miejsce, remisując mecz z „Jedynką” i przegrywając mecz z zespołem z Otrębus, natomiast reprezentacja chłopców naszego gimnazjum zajęła II miejsce, wygrywając dwa mecze, natomiast porażka w trzecim spotkaniu z Gimnazjum Nr 1 z Brwinowa zdecydowała o zajęciu II pozycji w turnieju. Gminę Brwinów w zawodach powiatowych w Raszynie reprezentować będzie drużyna dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Nr1 z Brwinowa. Zespołom z „Jedynki” kibicujemy i życzymy medali w Raszynie.
Reprezentanci naszej szkoły to: Gutowska Natasza, Szcześniak Dominika, Dudkiewicz Monika, Trochimowicz Ola, Wołowiec Ola,Fijałkowska Kamila,Homel Wiktoria,Obrycka Ola,Wojciechowska Ewelina, Żaryn Hanna, Błażej Kamiński, Ponder Bartosz, Romańczuk Oskar, Niebieszczański Janek, Żarnowiec Dawid, Makijenko Stanisław, Wdowczyk Wiktor, Koziołkiewicz Franek, Brysiak Michał, Czwarno Mateusz, Walczak Oskar, Bajszczak Dawid, Podgórski Łukasz, Pułkord Wiktor.
Sędziami zawodów byli p. Waldemar Zieńko i p. Jakub Jasiński. Zmarzniętych zawodników, gorącą herbatą z cytryną, częstowała p. Agnieszka Ruszczyk.
Ze sportowym pozdrowieniem Waldemar Zieńko i Jagoda Borchert.

Print FriendlyKalendarium
< 2017 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526
  • 17:00 -20:00
    2017.10.26

    DZIEŃ OTWARTY

272829
3031     
Szkoła bez cyberprzemocy
Szkoła odkrywców talentów
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać