Daily Archives: 7 grudnia 2022

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży

W naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne z zakresu ,,Bezpieczeństwa dzieci i młodzieży „ dla klas pierwszych, drugich i trzecich zorganizowane przez Panią Katarzynę Natkańską . Zajęcia przeprowadził Zastępca Komendanta Komisariatu w Brwinowie kom. Krzysztof Barszcz. Bardzo dziękujemy Panu Komendantowi za zaangażowanie i profesjonalizm.

Sukces Martyny Śniadach w powiatowym Turnieju Recytatorskim „Fascynacje”

Uczniowie naszej szkoły, zwycięzcy szkolnych eliminacji:
Maja Chamerska z klasy IV a
Hanna Ławińska z klasy VI c
Wiktoria Kustosz z klasy VII a
Martyna Śniadach z klasy VIII b
Dominik Wasiński z klasy VIII b
wzięli udział w XXVI Turnieju Recytatorskim Fascynacje zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie.

EKO zbiórka dla Bogusia

Schroniskowy Kalendarz

Szanowni Państwo,
jak co roku zachęcamy Państwa do zakupu pięknego,charytatywnego kalendarza Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie podopiecznych, zakup karmy specjalistycznej oraz pomoc behawioralną. Modelami są zwierzęta że schroniska,a zdjęcia wykonane przez Wolontariuszy. Kalendarze kosztują 20 zł. Format A3 i są oprawione w spiralę.
JAK KUPIĆ KALENDARZ?

Pomagamy Ukrainie