Monthly Archives: grudzień 2021

Życzenia świąteczne

Życzenia od Rady Rodziców

Świąteczna akcja muzyczna

W grudniu uczniowie klas 0-3 wzięli udział w świątecznej akcji  muzycznej. Stworzyli niesamowite aranżacje znanych anglojęzycznych  utworów świątecznych oraz wykazali się niesamowitą pomysłowością.  Prezentujemy Państwu tylko niektóre z nadesłanych filmów.

Życzenia od klasy 2c

Adwentowe czuwanie

Klasa I d na lekcjach religii rozmawiała o tym, jak przygotować się do świętowania pamiątki narodzin Pana Jezusa.

Tworzymy kartki bożonarodzeniowe

Kolejne zajęcia świąteczne w świetlicowe. Tworzymy kartki bożonarodzeniowe. Zajęcia przeprowadzone pod okiem p. Dariusza.

Szczepienia dzieci 5-11 lat

List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5-11 lat

Zabawy na śniegu

Światowy Dzień Śniegu tuż tuż (16 stycznia 2022 roku), a za nami