Archiwum wpisów
BIP

SUKCES MAĆKA!!!

Uczeń klasy 2d Maciej Buczacki, 29 września 2018 r. zdobył 1 miejsce i oczywiście ZŁOTY MEDAL na pierwszym w tym sezonie turnieju zorganizowanym przez Brokowski Klub Karate w Sadownym.
Czytaj dalej »

Warsztaty dla dzieci nieśmiałych

Get creative with your attireon May 11, 2020, 7_30 PM

Warsztaty dla Rodziców

Nastolatek

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego- październik 2018 r. Czytaj dalej »

Quiz o państwach Europy rozstrzygnięty

WYNIKI FINAŁU QUIZU (o Francji, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii): Czytaj dalej »

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej

W dniu 5 października br. odbyły się, na boisku Zespołu Szkół nr 1 w Brwinowie, Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Czytaj dalej »

„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży
w internecie”

W dniach 18-19 września 2018 r. w Warszawie odbyła się 12. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”, w której miałam przyjemność uczestniczyć.
Czytaj dalej »

Wyniki konkursu „ Akcja Segregacja”

Z okazji „ Akcji Sprzątania Świata” odbył się w naszej szkole konkurs na najlepszy plakat dotyczący segregacji odpadów. W konkursie uczestniczyły wszystkie klasy Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego. Czytaj dalej »

Europejski Dzień Języków Obcych

28 – g0 września w naszej szkole panował duży ruch i nieustanne poszukiwania. Uczniowie w ramach konkursu tropili nauczycieli z  plakietkami, na których zapisane były słowa w rożnych językach obcych i notowali je pilnie.   Czytaj dalej »

Wzorowa Łazienka – głosuj na naszą szkołę

Nasza szkoła bierze udział w programie pt. Wzorowa Łazienka w której istnieje możliwość wygrania remontu łazienki o wartości 30 tys. zł.  Już teraz gorąco zachęcamy do głosowania na naszą szkołę (od października do listopada) w następujący sposób: Czytaj dalej »

Rola chemii w życiu człowieka

Fundacja ”Przyszłość w nauce” zorganizowała konkurs na plakat o tematyce „Rola chemii w życiu człowieka”. Był on skierowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum.
Nasi uczniowie wzięli w nim udział i znaleźli się w grupie niewielu szkół, zakwalifikowanych do kolejnego etapu. Czytaj dalej »

Dzień Chłopaka

28 września SU przygotował miłe niespodzianki dla wszystkich Chłopców- mniejszych, większych i tych całkiem dużych. Słodkie ciasteczka oraz możliwość zgłoszenia „szczęśliwego numerku”
umiliła im ten dzień. Czytaj dalej »
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać