Archiwum wpisów
BIP

Konkurs – „Elementy wiedzy o Moskwie”

Zapraszamy uczniów klas II oraz III gimnazjum do udziału w szkolnym konkursie z języka rosyjskiego „Elementy wiedzy o Moskwie”, który odbędzie się 22 lutego 2018 roku w sali 205 LO o godzinie 9.00.
Czytaj dalej »

Informacja dla Rodziców

inf_1

Bal Karnawałowy

9 lutego 2018 r. (piątek) w auli naszej szkoły odbył się Bal Karnawałowy (przebierańców) dla oddziałów przedszkolnych i klas I – III . Impreza prowadzona była przez wodzirejów, którym nie brakowało pomysłów i energii do wspólnej, wesołej zabawy. Czytaj dalej »

Kolejny sukces Naszych Sportowców!

W środę, 7 lutego, w Szkole Podstawowej nr 1 w Brwinowie odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Czytaj dalej »

Szczypiorniści na podium

3 lutego uczniowie naszego gimnazjum, ubiegłoroczni mistrzowie gminy w piłkę ręczną, reprezentowali Gminę Brwinów w Turnieju Piłki Ręcznej Mazovia 2018. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół w Michałowicach. Stawiły się reprezentacje 7 gmin. Czytaj dalej »

Zajęcia w Klubie Tenisowym SNTC Brwinów

W dniach 8-18 grudnia 2017 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2 w Brwinowie wzięli udział w bezpłatnych zajęciach tenisowych w Klubie Tenisowym SNTC Brwinów. Czytaj dalej »

14 stycznia – 26 finał WOŚP

Tradycyjnie już od wielu lat uczniowie naszej szkoły brali udział w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również i w tym roku wspierali akcję. Niektórzy z nich kolejny raz. Czytaj dalej »

Sukces Damiana

Damian Lewandowski wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii Skrzatów, który odbył się 13-14.01.2018 r. w Zamościu!!! Czytaj dalej »

6 lutego – Dzień Bezpiecznego Internetu

Jak co roku obchodzimy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu.
Hasło przewodnie w tym roku – „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Czytaj dalej »

NAJBARDZIEJ AKTYWNE KLASY NAGRODZONE

RADA RODZICÓW NAGRADZA NAJBARDZIEJ AKTYWNE KLASY ZA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY
NAGRODY DLA NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH KLAS: Czytaj dalej »

Warsztaty dla Rodziców

WARSZTAT DLA RODZICÓW

Powiatowy Konkurs Historyczny

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II , III gimnazjum do udziały w Powiatowym Konkursie Historycznym „Drogi do niepodległości”. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2018 >
Luty 12 - Luty 18
 • 12
  Brak wydarzeń
 • 13
  Brak wydarzeń
 • 14
  Brak wydarzeń
 • 15
  Brak wydarzeń
 • 16
  Brak wydarzeń
 • 17
  Brak wydarzeń
 • 18
  Brak wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać