Archiwum wpisów
BIP

Sesja Ekologiczna

18 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się Międzyszkolna Sesja Ekologiczna. Hasłem przewodnim sesji była „Energia przyszłości”. Czytaj dalej »

„Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU”

15 maja 2018 r. odbyła się „Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU”. Brały w niej udział wszystkie klasy Szkoły Podstawowej.
Organizatorzy przygotowali 4 strefy:
– strefa bezpiecznego ruchu i rozrywki,
– strefa teatru,
– strefa pierwszej pomocy,
– strefa bezpiecznego dorastania. Czytaj dalej »

„Policjanci są wśród nas”

Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy już po raz VII była organizatorem konkursu pn. „Policjanci są wśród nas”. Czytaj dalej »

Mistrz ortografii

16 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Otrębusach odbyło się II Gminne Dyktando o tytuł Mistrza Ortografii zorganizowane pod patronatem burmistrza gminy Brwinów. Z zadowoleniem informujemy, że I miejsce w grupie wiekowej klas VII i II-III gimnazjum zdobył uczeń naszej
szkoły Michał Małczak z klasy IIc. Czytaj dalej »

Dyżur wakacyjny

UWAGA
Rodzice, którzy są zainteresowani opieką dzieci podczas dyżuru wakacyjnego w niżej wymienionych terminach w przedszkolach i/lub oddziałach przedszkolnych na terenie gminy Brwinów proszeni są o osobisty kontakt z poszczególnymi placówkami.
Prosimy o monitorowanie udostępnianych informacji przez placówki w celu złożenia zgłoszenia dziecka oraz wniesienia opłaty za dyżur wakacyjny. Czytaj dalej »

Festiwal Otwarte Ogrody

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

7.05.2018 r. na stadionie MOS w Pruszkowie, reprezentanci naszej szkoły brali udział w czwórboju lekkoatletycznym. Na zwody dojechaliśmy rowerami. Czytaj dalej »

Spotkanie Rady Rodziców

RR_spotkanie

„AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA FUNDACJI PZU”

15 maja 2018 roku odbędą się w naszej szkole bezpłatne zajęcia w ramach akcji „AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA FUNDACJI PZU”. Czytaj dalej »

Konkurs recytatorski

W dniu 26.04.2018 odbył się konkurs recytatorski poświęcony poezji Jana Brzechwy w Oddziałach Przedszkolnych. Czytaj dalej »

Biegi przełajowe w Kamionie

W Kamionie na trasach biegowych imienia Roberta Lawandowskiego w piątek 27 kwietnia odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Czytaj dalej »

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

26. kwietnia uczniowie naszej Szkoły uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, wystawiając historyczną sztukę. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2018 >
Styczeń
PnWtŚrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać