Archiwum wpisów
BIP

Rada Rodziców zaprasza

RadaRodziców_Plakat_ Zebranie_21.09.2018

Wicemistrz Warszawy z naszej szkoły

DAMIAN LEWANDOWSKI WICEMISTRZEM WARSZAWY W KATEGORII DO LAT 12!!! W dniach 01.09-03.09 na kortach Klubu tenisowego Tie Break odbył się turniej w kategorii Skrzatów (kat. do lat 12).
Czytaj dalej »

Szafki szkolne – przedłużenie umowy

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Osoby zainteresowane przedłużeniem umowy dzierżawy szafki szkolnej w roku szkolnym 2018/2019 prosimy o zgłaszanie się w dniu zebrania tj. 13.09.2018 r. do stoiska Rady Rodziców obok sekretariatu.
Czytaj dalej »

Informacja – Rada Rodziców

Drodzy Rodzice, Drodzy Opiekunowie,
Na pierwszym zebraniu rodziców w dniu 13.09.2018 zbierane będą składki na ubezpieczenie naszych dzieci. Składka w tym roku wynosi 40,- zł. i będzie można ją wpłacać oraz podpisać stosowne zgody/oświadczenia u Wychowawcy podczas zebrania.
Czytaj dalej »

Koło filmowe zaprasza

Kolo

Wakacyjny Konkurs Historyczny

Zrób zdjęcia (3 – 4 sztuki) wybranego miejsca związanego z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. 
Czytaj dalej »

Życzenia wakacyjne

wakacje_zyczenia

„Poradnik bezpiecznego wypoczynku” – publikacja MEN

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją Ministerstwa Edukacji Narodowej, zawierającą najważniejsze praktyczne wskazówki i informacje dotyczące zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.

http://www.kuratorium.waw.pl/pl/dyrektor-i-nauczyciel/organizacja-wypoczynku/wypoczynek/12256,Poradnik-bezpiecznego-wypoczynku-publikacja-MEN.html

 

List z okazji zakończenia roku szkolnego

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Drodzy i Szanowni,

za chwilę po raz ostatni zadzwoni szkolny dzwonek ogłaszając koniec
roku szkolnego.
Czytaj dalej »

ZŁOTO KAROLINY

Karolina Książek uczennica klasy II a od 3 lat uczęszcza do Egurrola Dance Studio w Grodzisku Mazowieckim na zajęcia Cheerleaders.
Czytaj dalej »

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

15 marca 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.
Wynikiem talentu i pracy nad zadaniami są laury zwycięstwa.
Wyróżnienia otrzymali: Czytaj dalej »

Sukces Damiana Lewandowskiego

Damian Lewandowski, uczeń naszej szkoły zajął 2 miejsce w turnieju singlowym i deblowym WTK-5 Skrzatów, który został rozegrany w Jawczycach. Czytaj dalej »




Kalendarium
< 2017 >
Wrzesień
PnWtŚrCzwPtSoNd
    123
45678910
11121314
  • 17:00 -20:00
    2017.09.14

    Zapraszamy na pierwsze w roku szkolnym 2017/2018 zebrania, które odbędą się wg następującego harmonogramu:
    14 września 2017 r. (czwartek):
    – godz. 16.30 – klasy I-III szkoły podstawowej
    – godz. 17.30- klasy IV-VI szkoły podstawowej
    – godz. 18.30- klasy VII szkoły podstawowej i klasy II-III gimnazjum

     

    PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI

    14 września 2017 r. (czwartek)

    godzina16.3017.3018.30
    nr saliEdukacja wczesnoszkolnaSzkoła Podstawowa kl. IV-VISzkoła Podstawowa kl. VII
    i Gimnazjum
    CZYTELNIA p. Agata Adamaszek
    kl. IVb
     
    110p. Monika Smułka
    kl. Id
    101p. Elżbieta Skrzyńska
    kl. IIIf
    104p. Anna Błażejewska
    kl. Ib
    105p. Beata Wójcicka
    kl. IIIa
    106p. Marzena Przydatek
    kl. IIa
    109p. Anna Szewczak
    kl. IIc
    4p. Anna Książek
    kl. IVd
    p. Anna Wierzchowska – Goyke kl. IIIA
    201p. Monika Brudnowska
    kl. Vc
    204p. Agnieszka Horabik
    kl. IIb
    p. Katarzyna Winko – Rubio
    kl. Vb
    205p. Beata Parol
    kl. IIIe
    206p. Katarzyna Rumianek
    kl. Ic
    p. Małgorzata Laskowska
    kl. VIIa
    209p. Małgorzata Cichecka
    kl. IIId
    301p. Izabela Maciejewska – Grączewska kl. VIcp. Jolanta Prusinowska
    kl. IIIB
    304p. Beata Wiśniewska
    kl. IVa
    p. Marta Głębocka
    kl. VIIb
    305p. Katarzyna Kazakow
    kl. IIIc
    306p. Małgorzata Zarzycka
    kl. IIIb
    p. Hanna Sadowska
    kl. Va
    309p. Iwona Doborowolska
    kl. VId
    p. Magdalena Kacała
    kl. IIA
    108LOp. Barbara Słupczyńska
    kl. VIb
    111 LOp. Grażyna Olejko – Kaźmierska
    kl. IVc
    112 LOp. Magdalena  Kapuścińska – Urbaniak kl. IIIC
    115 LOp. Anna Wiśniewska
    kl. Ia
    p. Elżbieta Więch
    kl. IIC
    204 LOp. Małgorzata Obsowska
    kl. IIB
    206LOp. Anna Cwalina

    kl. VIa

    209LOp. Grażyna Kozielewska
    kl. VIIc

     

     

151617
18192021222324
252627282930 
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać