Archiwum wpisów
BIP

ZEBRANIA Z RODZICAMI

PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI 13 grudnia 2018 r. (czwartek) Czytaj dalej »

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Prezydium Rady Rodziców serdecznie zaprasza wszystkich na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się dn. 13.12 br. (czwartek) w godz. 16.30 – 19.00. Czytaj dalej »

FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU W DWA OGNIE

7 grudnia br. podsumowaliśmy Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie klas IV-tych. Po trzytygodniowej rywalizacji międzyklasowej I miejsce zajęła klasa IV a, dalsza kolejność to: IV d, IV c, IV f, IV b i IV e. Czytaj dalej »

Projekt Edukacyjny „Pocztówkowa Świetlica”.

W naszej świetlicy od listopada ruszyła akcja pocztówkowa. Czytaj dalej »

Mikołajkowa paczka świąteczna

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oddziału przedszkolnego drogich rodziców i kochanych dzieci za udział i pomoc w zebraniu darów dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy Krajowego Stowarzyszenia „Przyłącz się do nas” w Czubinie w gminie Brwinów. Czytaj dalej »

BOŻONARODZENIOWE OPOWIEŚCI

Opowiesci_Grabowska_Rubio

Warsztaty dla Rodziców

Warsztat dla rodziców Rodzic Saper-1 (1)

Mikołajki w Naszej Szkole

Mikołajki w Naszej Szkole – fotorelacja Koła Fotograficznego.
Czytaj dalej »

XII Turniej Recytatorski

30 listopada 2018 r. zwycięzcy szkolnych eliminacji, uczniowie naszej Szkoły: Marta Skrzyńska, Adam Kowalczyk i Zbigniew Marchel wzięli udział w przesłuchaniach Centralnych XII Turnieju Recytatorskiego „Fascynacje” w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Czytaj dalej »

Konkurs o Szkocji

30-go listopada odbyła się w Milanówku kolejna edycja  konkursu o Szkocji. Z wielką radością informujemy, że  uczeń klasy 3B gimnazjum Philip Mengual zajął drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowało ponadto czworo uczniów: Czytaj dalej »

Św. Mikołaj tuż, tuż…

2

Wysyłamy kartki świąteczne

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!” organizowanej przez fundację DBAM O MÓJ Z@SIĘG. Czytaj dalej »
Kalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać