Archiwum wpisów
BIP

BOŻONARODZENIOWE OPOWIEŚCI

Opowiesci_Grabowska_Rubio

Warsztaty dla Rodziców

Warsztat dla rodziców Rodzic Saper-1 (1)

Mikołajki w Naszej Szkole

Mikołajki w Naszej Szkole – fotorelacja Koła Fotograficznego.
Czytaj dalej »

XII Turniej Recytatorski

30 listopada 2018 r. zwycięzcy szkolnych eliminacji, uczniowie naszej Szkoły: Marta Skrzyńska, Adam Kowalczyk i Zbigniew Marchel wzięli udział w przesłuchaniach Centralnych XII Turnieju Recytatorskiego „Fascynacje” w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Czytaj dalej »

Konkurs o Szkocji

30-go listopada odbyła się w Milanówku kolejna edycja  konkursu o Szkocji. Z wielką radością informujemy, że  uczeń klasy 3B gimnazjum Philip Mengual zajął drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowało ponadto czworo uczniów: Czytaj dalej »

Św. Mikołaj tuż, tuż…

2

Wysyłamy kartki świąteczne

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!” organizowanej przez fundację DBAM O MÓJ Z@SIĘG. Czytaj dalej »

Zebranie Rady Rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Prezydium Rady Rodziców zaprasza wszystkich rodziców, a w szczególności osoby reprezentujące trójki klasowe, na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w dn. 10.12 br. (poniedziałek) o godz. 18.30 w stołówce szkolnej. Czytaj dalej »

„ PACZKA DLA ZWIERZACZKA”.

Rozpoczynamy akcję charytatywną „ PACZKA DLA ZWIERZACZKA”.
Akcja będzie trwała od 3.XII. do 20 .XII .2018r. Czytaj dalej »

Wyniki konkursu fotograficznego „ Mój przyjaciel zwierzak”

Konkurs fotograficzny „Mój przyjaciel zwierzak„ cieszył się w naszej szkole dużym zainteresowaniem. Otrzymałyśmy bardzo dużo pięknych zdjęć. Czytaj dalej »

Nocą uczniowie… czytają „Dziady”

30 listopada w auli LO zgromadzili się uczniowie klas 7. i 8. szkoły podstawowej oraz 3. gimnazjum, by wspólnie uczestniczyć w zadusznym obrzędzie Dziadów. Na widowni, oprócz dzieci i nauczycieli, zasiedli także rodzice występujących uczniów. Czytaj dalej »

Dzień Pluszowego Misia

W dniach 26-28 listopada dzieci z oddziałów 0a i 0b odwiedziły gabinet logopedyczny by wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia.
Czytaj dalej »
Kalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać