Archiwum wpisów
BIP

Pływacy na podium

4 grudnia reprezentacja Szkoły Podstawowej dziewcząt i chłopców wzięła udział w XX Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego w Pływaniu Drużynowym.  Czytaj dalej »

Paczka dla zwierzaczka

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej „Paczka dla zwierzaczka”. Jak co roku w naszej szkole w grudniu odbywa się wielka zbiórka karmy i innych akcesoriów dla psów i kotów przebywających w schronisku. Od dłuższego już czasu współpracujemy ze schroniskiem w Milanówku. Czytaj dalej »

Jesienne krajobrazy Brwinowa i okolic

Konkurs fotograficzny „Jesienne krajobrazy Brwinowa i okolic” organizowany przez nauczycieli przyrody i biologii cieszył się dużym powodzeniem. Otrzymałyśmy bardzo dużo pięknych zdjęć. Czytaj dalej »

UWAGA – NADZWYCZAJNE SPOTKANIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW

W związku z faktem, że na ostatnie spotkanie Rady Rodziców naszej szkoły NIKT się nie stawił Prezydium Rady Rodziców zaprasza na NADZWYCZAJNE SPOTKANIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW, które odbędzie się 11.12.2017 o godz. 18:00 na stołówce. Na spotkaniu przedyskutujemy plan projektów, które we współpracy z kierownictwem szkoły chcielibyśmy zrealizować w tym roku szkolnym.Serdecznie zapraszamy do wspólnej dyskusji i do wspólnej pracy. NASZE DZIECI SĄ TEGO WARTE!
Prezydium Rady Rodziców

Mikołajkowy Turniej w „Dwa ognie” klas czwartych

W dniu 6 grudnia br. podsumowaliśmy Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie dla klas IV-tych.  Po zaciekłej 3 tygodniowej „walce”, po rozegraniu 12 meczów, po łzach radości  i porażki, miło nam zakomunikować że: I miejsce zajęła klasa IVb, II miejsce  IVa,  III miejsce IVc, i  IV miejsce IVd.
Czytaj dalej »

Celtic Contest 2017

30 listopada z okazji dnia patrona Szkocji czyli św.Andrzeja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie Celtic Contest 2017 organizowanym w Zespole Szkół nr 1 w Milanówku. W tym roku spośród naszych uczniów najlepszy wynik i czwarte miejsce zdobyła Karolina Dominiak.Pozostali reprezentujący nas uczniowie Kacper Ponder, Michał Żebrowski i Dawid Bajszczak zajęli odpowiednio piąte, siódme i ósme miejsce.
Gratulujemy !

Wyjątkowa wróżba

30 listopada 200 pierwszych osób otrzymało wyjątkową wróżbę andrzejkową. Czytaj dalej »

Ogólnopolskie Zawody w Judo

Nasi uczniowie Wiktoria Gacka i Kacper Gacka startowali w Ogólnopolskim Turniej w Judo w Błoniu. Wiktoria w kategorii 57 kg zajęła II miejsce, natomiast Kacper w kategorii 55 kg zajął III-miejsce. Gratulujemy.
Czytaj dalej »

Zachęcamy do zapoznania się…

Zachęcamy do zapoznania się z Mazowieckim Informatorem dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością
http://www.kuratorium.waw.pl

Badania przesiewowe słuchu

Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów,
uprzejmie informujemy, że nasza szkoła bierze udział w Programie badań przesiewowych słuchu dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018 oraz 2018/2019. Czytaj dalej »

PRÓBNA EWAKUACJA

28 listopada 2017 r. na podstawie  obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie zorganizowano próbną ewakuację. Czytaj dalej »

Świąteczne motywy w świetlicy klas I-III

W ostatnim tygodniu odwiedziła nas Pani Ilona, która w świetlicy klas I-III przeprowadziła warsztaty decoupage. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2017 >
Październik
  • 26

    17:00 -20:00
    2017.10.26

    DZIEŃ OTWARTY

Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać