Kategoria: News konkursy

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 XII obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, w związku z tym organizowany jest konkurs plastyczny pt.”Razem możemy więcej – z przyjaciółmi łatwiej pokonać trudności”.
Celem konkursu jest uświadomienie społeczeństwu z jakimi ograniczeniami i problemami spotykają się osoby niepełnosprawne.

Konkurs na MEM

Najlepsi „szkolni angliści” wybrani

Ukończyliśmy eliminacje do Konkursu English High Flier. Oto lista najlepszych uczniów na poszczególnych poziomach:

Konkurs fotograficzny- „ Drzewa i krzewy jesieni”

Dnia 5.XI. 2021r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Drzewa i krzewy jesieni”. Podstawowym celem konkursu jest wnikliwa obserwacja i uwrażliwianie na piękno przyrody .

Jesienny stroik

W drugiej połowie października w oddziałach przedszkolnych został zorganizowany konkurs pt. : ,,Jesienny stroik”. W czwartek ( 28 października ) odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Europejski Dzień Języków Obcych

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych – 23 września 2021r. odbyły się w naszej szkole dwa konkursy dla klas starszych:

WAKACYJNY KONKURS HISTORYCZNY

Wykonaj makietę, model obiektu historycznego lub urządzenia używanego w przeszłości, np: Biskupin, gród, zamek, machiny oblężnicze, model broni.
Wymagania:
– Tworzywo i rozmiar dowolne. Dopuszczamy wykonanie gotowego modelu papierowego.
– Praca może być wykonane w grupie do 4 osób.
– Termin oddania pracy do końca września 2021r.
Prace oddajemy do Pani Elżbiety Więch lub Magdaleny Kapuścińskiej – Urbaniak

Laureatka Konkursu Języka Niemieckiego

Uczennica klasy 7c LENA STANKIEWICZ została laureatką Konkursu Języka Niemieckiego Miasta w Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego wpisanego na listę wykazów zawodów wiedzy Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i punktowanego przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Lenka znalazła się wśród 21 najlepszych uczniów województwa mazowieckiego.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Nasza uczennica laureatką konkursu…

LAUREATKĄ MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO LANDESKUNDE DIE SCHWEIZ-LIECHTENSTEIN wpisanego na listę konkursów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i punktowanego przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych została uczennica kl. 7c:
– LENA STANKIEWICZ
GRATULUJEMY SUKCESU!!!