Archiwum wpisów
BIP

News konkursy

Konkurs „Ocalić od zapomnienia”

Wyniki XVII edycji konkursu „Ocalić od zapomnienia” w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie Czytaj dalej »

„Orzeł Biały – nasza duma”

24 marca 2018 r. odbyła się uroczysta Gala podsumowująca etap okręgowy konkursu „Orzeł Biały – nasza duma”. Z naszej Szkoły sukces odnieśli: Marta Skrzyńska, Dagmara Talma, Michał Brudnowski – wyróżnienie. Czytaj dalej »

Zmiana terminu eliminacji do konkursu

Zmiana terminu eliminacji do Powiatowego Konkursu Historycznego „Drogi do niepodległości”. Szkolne eliminacje odbędą się 5 kwietnia 2018 roku o godzinie 14:45 w sali 115 LO.

Konkurs Panda

uwagaW naszej szkole 11 kwietnia odbędzie się konkurs z języka niemieckiego Panda. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli j. niemieckiego E. Sobol-Wińczuk oraz G. Olejko-Kaźmierskiej
Zapraszamy

Konkurs recytatorski z języka niemieckiego rozstrzygnięty

W naszej szkole, jak co roku, odbył się konkurs recytatorski z języka niemieckiego. Tym razem pod hasłem „Zima”. Czytaj dalej »

Gminny Konkurs Recytatorski

8 marca 2018 r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze ptasim piórkiem pisane” w Szkole Podstawowej w Otrębusach. Czytaj dalej »

Z OKAZJI 100 – LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

uwagaZespół Szkół Ogólnokształcących z Okazji 100-Lecia Odzyskania Niepodległości organizuje konkurs plastyczny i poetycki. Regulaminy konkursów do pobrania poniżej:

REGULAMIN KONKURSU POETYCKIEGO

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

Razem słuchajmy życia

20 lutego 2018 r. w rocznicę urodzin Jarosława Iwaszkiewicza odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Razem słuchajmy życia”. Wzięło w nim udział 38 uczniów z terenu gminy Brwinów. Czytaj dalej »

Powiatowy Konkurs Historyczny

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II , III gimnazjum do udziały w Powiatowym Konkursie Historycznym „Drogi do niepodległości”. Czytaj dalej »

Konkurs – Ocalić od zapomnienia

Humor i groteska w poezji i prozie

6 grudnia 2017 r. odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie XXI Turniej Recytatorski „Fascynacje”. Tegoroczna edycja nosiła tytuł: „Humor i groteska w poezji i prozie”. Czytaj dalej »

Jesienne krajobrazy Brwinowa i okolic

Konkurs fotograficzny „Jesienne krajobrazy Brwinowa i okolic” organizowany przez nauczycieli przyrody i biologii cieszył się dużym powodzeniem. Otrzymałyśmy bardzo dużo pięknych zdjęć. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2018 >
Kwiecień
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać