Kategoria: News sport

Maciek wicemistrzem EUROPY

W minioną sobotę, 13.11.2021, Maciej Buczacki, uczeń klasy 5D zadebiutował na wielkiej imprezie sportowej jakimi są Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin. W tym roku odbywały się w Katowicach. 

SUKCES ADY!

6 listopada uczennica klasy IIA, Adrianna Rosa, wywalczyła złoty medal w Konkursie Tańca Towarzyskiego w Warce, w klasie czwartej „H”. Brawo Ada!
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Nasza Basia trzecia

W  weekend 6-7 listopada Basia Kowalska uczennica klasy 6a zajęła 3 miejsce w grze pojedynczej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek U14 w Łęcznej. Gratulujemy !

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA

W poniedziałek 11 października w hali sportowej ZSO odbył się TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY klas III. Spartakiada sportowa zorganizowana została przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego i skierowana była do wszystkich uczniów klas III SP.

MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE

W środę 13 października na trasach biegowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie odbyły się MIĘDZYPOWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Dzień Sportu – Mazovia 2021

Zawody pływackie
8 października  Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza Mazovia było organizatorem Dnia Sportu. Zawody  odbyły się w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu.

Biegi Przełajowe w Pruszkowie

Nasi uczniowie zmierzyli się w Pruszkowie  biegowo z uczniami szkół podstawowych powiatu pruszkowskiego. Drużyny  wystąpiły w składach 6-osobowych. Oto wyniki:

Biegi przełajowe w naszej szkole

Zespół Nauczycieli WF  w dniu 30 .09.21   zorganizował  Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych w  klasach  5-8  dla dziewcząt i chłopców.Wyniki biegów: 

Zawody w piłce nożnej

W tym roku szkolnym 14 września w Lesznie zostały rozegrane pierwsze zawody w ramach rozgrywek z cyklu Mazovia.