Kategoria: News sport

Przygoda z tenisem

Basia Kowalska, uczennica klasy 5a, owocnie  zaczęła swoją przygodę z zawodniczym tenisem. Pierwszy mecz PZT rozegrała w listopadzie 2020 i rok zakończyła na miejscu 223 (w ogólnopolskim rankingu PZT, skrzaty do lat 12). W tym momencie po rozegranych 50 meczach jest już na miejscu 48, ale to jest dopiero początek długiej i trudnej tenisowej drogi.

Sport stał się jej największą pasją

Łucja Waliszewska z kl. V a

Łucja zaczęła uprawiać tenis ziemny w wieku 6 lat w Klubie SNTC w Brwinowie, gdzie ćwiczy do dnia dzisiejszego już piąty rok.

Nasz uczeń na podium zawodów ogólnopolskich

W miniony weekend 7-8 listopada 2020r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody „Arena dla Niepodległej” w łyżwiarstwie szybkim w Tomaszowie Mazowieckim. Uczeń naszej szkoły z klasy VI D Jakub Puławski, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zajął II miejsce w wieloboju na 500 m w swojej grupie wiekowej.

Sztafety „Dwójkowe” na medal

We wtorek 6 października odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w Pruszkowie. Siedmioosobowe drużyny rywalizowały na trasie wyznaczonej w Parku Potulickich. Każdy zawodnik miał do pokonania dystans 800 m.

Mistrzostwa szkoły w biegach długich

Na stadionie ZSO w czwartek 1 października nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH DŁUGICH dla dziewcząt i chłopców rocznik 2008 i 2009.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W LESZNIE

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, powróciły rozgrywki w ramach Stowarzyszenia Zachodniego Mazowsza- Mazovia. 23 września na obiektach Zespołu Sportowo – Rekreacyjnego w Lesznie rozegrany został turniej piłki nożnej w kategorii szkół podstawowych( rocznik 2011-2013).

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT – MAZOVIA

W Szkole Podstawowej w Podkowie Leśnej 6 marca 2020 r zorganizowano Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt w kategorii dzieci w ramach rozgrywek Stowarzyszenia Zachodniego Mazowsza – Mazovia.

GMINNY TURNIEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW

Dnia 04.03.2020r w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1, uczniowie szkół podstawowych rywalizowali o tytuł Mistrza Gminy Brwinów w turnieju piłki ręcznej w kategorii młodzież.

Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt

Miło nam zakomunikować, że uczennice naszej szkoły zostały mistrzyniami Gminy Brwinów w piłce siatkowej w kategorii klas VII-VIII. W środę 26 lutego, w Szkole Podstawowej Nr 1, po emocjonującym spotkaniu z gospodyniami turnieju, odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo.