Archiwum wpisów
BIP

Uczeń z pasją

Taneczny sukces Adama

Adam Kowalczyk uczeń VId od kilku już lat trenuje w Szkole Tańca Dance Imperium w Pruszkowie. Obecnie tańczy w kategorii 12 – 13 lat w klasie tanecznej „F”. Czytaj dalej »

Wystawy prac Karoliny

Od dnia 13 września br. zapraszamy Naszych nauczycieli, rodziców i uczniów do obejrzenia drugiej wystawy prac Karoliny Popławskiej pt. „Moje projekty Anime”. Wystawa jest zaprezentowana w szkolnej galerii „Wnęka” na parterze szkoły. Info. W. Zieńko Czytaj dalej »

Wspaniałe zakończenie sezonu

Adam Kowalczyk uczeń klasy Vd Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie od kilu lat trenuje w Szkole Tańca Dance Imperium w Pruszkowie. Czytaj dalej »

Kolejny sukces Adama

Adam Kowalczyk uczeń klasy Vd Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie od kilu lat trenuje w Szkole Tańca Dance Imperium w Pruszkowie. Obecnie tańczy w kategorii 12 – 13 lat w klasie tanecznej „F”. Czytaj dalej »

Młodzi strażacy

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie działa młodzieżowa  drużyna  strażacka  w której skład wchodzą m.in. uczniowie z naszego gimnazjum: Czytaj dalej »

Magiczne istoty Karoliny

W kwietniu br. swoje prace w gablocie szkolnej przedstawiła Karolina Popławska uczennica klasy IIa gimnazjum. Zapraszamy do jej obejrzenia. Czytaj dalej »

Informatyka w Minecraft

Od lipca 2015 r. zainteresowałem się problematyką procesorów ich budową i wykonaniem. Pierwszym moim modelem był procesor o nazwie PZ Core 1 wykonywał on jedynie proste operacje logiczne i dodawanie. Czytaj dalej »

Żaneta jej szkice

W dniu 25.01.17  Żaneta  Żakowska  uczennica  klasy 3b  gimnazjum  postanowiła  pokazać uczniom naszej szkoły  swoją  twórczość  artystyczną. Wystawa  jest   do  obejrzenia  na parterze  szkoły.
info. W. Zieńko Czytaj dalej »

Kyokushin Karate European Cap 2016

W Lublinie  w dniach 26-27 listopada br.  Piotrek Ryś  uczestniczył  jako reprezentant Polski w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin. Czytaj dalej »

„Magia kolorów”

„Magia kolorów” – wystawa Zosi Sarny
Czytaj dalej »

Damian na podium

Damian Lewandowski, uczeń klasy 5D w ostatni weekend brał udział w turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego TENNIS LIFE w kategorii zielonej chłopców (do 10 roku życia). Czytaj dalej »

Kolejny sukces naszego ucznia

Damian Lewandowski, uczeń klasy IV D Szkoły Podstawowej Nr 2 reprezentujący KS TENNIS LIFE BRWINÓW wygrał turniej TENIS 10 w kategorii zielonej, który odbył się w dniu 12.06 w Łęcznej. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2017 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526
  • 17:00 -20:00
    2017.10.26

    DZIEŃ OTWARTY

272829
3031     
Szkoła bez cyberprzemocy
Szkoła odkrywców talentów
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać