Kategoria: Uczeń z pasją

Nasz uczeń na podium zawodów ogólnopolskich

W miniony weekend 7-8 listopada 2020r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody „Arena dla Niepodległej” w łyżwiarstwie szybkim w Tomaszowie Mazowieckim. Uczeń naszej szkoły z klasy VI D Jakub Puławski, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zajął II miejsce w wieloboju na 500 m w swojej grupie wiekowej.

O sukcesach Ani i Gabrysi

W ubiegły weekend w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Kuców i Małych Koni w skokach przez przeszkody. Gabriela Romanowska, uczennica klasy 6c, zdobyła na nich złoty medal na swoim kucu Ero w grupie A1.

Wygrane zawody i pasja

Gabrysia Romanowska, uczennica klasy 5c, od ponad roku trenuje jazdę konną – skoki przez przeszkody. Jest to jej wielka pasja.

Sukcesy Adama w UKS – „Top Dance Pruszków”

Podsumowanie I semestru

Adam Kowalczyk uczeń klasy VIII d wraz z partnerką, trenuje taniec towarzyski w Uczniowskim Klubie Sportowym „Top Dance Pruszków”. Podczas turniejów rywalizuje w grupie 14 – 15 lat w drugiej klasie sportowej „D”  w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Medalistka Warszawskiej Ligi Narciarskiej

Z radością informujemy, że uczennica klasy 5a, Maja Gełeta, w eliminacjach XVIII Warszawskiej Ligi Narciarskiej zdobyła 4 medale – 2 srebrne i brązowy w  konkurencji slalom gigant oraz brązowy w konkurencji kombi race.

Nasi kucharze… ze smakiem

„Por,marchewka,kalafiory to jest wybór całkiem spory.Jem codziennie zdrową żywność,bo to zwiększa mą aktywność”– to hasło tegorocznego konkursu zorganizowanego przez PSSE w Pruszkowie. Do finału dostali się uczniowie klasy VI a- Jędrzej Przekop oraz Jan Kowalski.

3 x 2 dla Adama

Trzy Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego i trzy razy drugie miejsce.

MAZOVIA OPEN 2019 – Sukces Adama

W dniach 15 – 17 lutego w hali „Znicz” w Pruszkowie odbywał się Ogólnopolski XVI Festiwal Tańca Mazovia Open 2019. Adam Kowalczyk z klasy VII d, po raz pierwszy tańczył w klasie
tanecznej 14- 15 lat i po raz pierwszy tańczył na turnieju z nową partnerką Wiktorią. Wspaniały start i wielki sukces. Zdobyli I miejsce.
Gratulacje!

Sukces Patrycji

Uczennica, Patrycja Homel z klasy 7c, 19 września 2018 r. zdobyła 2 miejsce w skoku wzwyż na Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Siedlcach.