Archiwum wpisów
BIP

Świetlica

ŚWIETLICOWE NOWINY

Witamy wszystkich Uczniów i Rodziców w nowym roku szkolnym 2017/2018 na stronie poświęconej pracy naszej świetlicy. Podobnie jak w poprzednich latach za pośrednictwem Świetlicowych Nowin chcielibyśmy informować Was o najważniejszych wydarzeniach w życiu świetlicy. Czytaj dalej »

Informacja dotycząca zapisu do świetlicy
klas I – III

Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 zawiadamiamy o możliwości zapisania dzieci do świetlicy szkolnej klas I – III. Zapisy będą przyjmowane 4 i 5 września 2017 roku w świetlicy „26”- dla uczniów klas I i II oraz w świetlicy „przy stołówce”- dla uczniów klas III. Czytaj dalej »

ŚWIETLICOWE NOWINY

Gorąco witamy wszystkich Rodziców i Uczniów na stronie poświęconej temu, co wydarzyło się w minionym półroczu w naszej świetlicy. Jak co semestr dokładamy wszelkich starań by nasi drodzy Wychowankowie nie tylko wesoło spędzali z nami czas, ale też by nabywali nowe umiejętności i wiedzę. W tym celu zorganizowaliśmy szereg ciekawych spotkań. Czytaj dalej »

Kończymy przygodę z „Mega Misją”

W ramach programu „Mega Misja” wychowankowie świetlicy zostali zapoznani z zagadnieniami bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych oraz różnorodnymi źródłami pozyskiwania informacji.
Czytaj dalej »

Eksperymenty w świetlicy klas I- III

Powszechnie wiadomo, iż dzieci posiadają naturalną ciekawość odkrywania, rozumienia i wyjaśniania otaczającego ich świata. Bardzo dobrym sposobem zaspokojenia tej ciekawości są zabawy o charakterze naukowym, jakimi są eksperymenty. Czytaj dalej »

Bezpieczeństwo w świetlicy klas I- III

Bezpieczeństwo Wychowanków naszej szkoły jest dla nas jednym z podstawowych zadań. W tym roku Wychowawcy świetlicy prowadzili comiesięczne zajęcia mające na celu zapoznanie dzieci z rodzajami zagrożeń. Czytaj dalej »

I Świetlicowy Piknik Rycerski

Za nami ostatnia impreza przed wakacjami, którą Wychowawcy świetlicy przygotowali z myślą o najmłodszych. Czytaj dalej »

Kabaret w świetlicy klas I-III

Kabaret pt. „Groch z kapustą” już w trakcie przygotowań zapowiadał się bardzo dobrze. Dzieci w ciągu ostatnich tygodni starannie uczyły się ról i kroków tanecznych. Rodzice podczas zaledwie kilku prób przygotowali scenki, które doskonale odegrali, czasem improwizując. Czytaj dalej »

Decoupage w świetlicy klas I-III

W tym miesiącu w świetlicy klas I- III mieliśmy okazję poznać nową metodę wykonywania prac- decoupage. Spotkaliśmy się z tym określeniem po raz pierwszy. Brzmiało obco. Czytaj dalej »

„Książka dawniej” – w ramach projektu „Czytanie, a nie granie”

Świetlica klas I – III od początku roku szkolnego 2016/2017 uczestniczy w akcji promującej i upowszechniającej czytelnictwo. Czytaj dalej »

IV Festiwal Piosenki Świetlicowej

29 marca 2017 roku w auli liceum odbył się IV Festiwal Piosenki Świetlicowej. Już wiemy, która piosenka tym razem najbardziej się podobała Jury i kto wygrał Złotego Ananasa. Wygrali wykonawcy utworu Error: Anna Kurządkowska, Oliwia Koszewska, Nadia Irzyk, Lidia Steciuk, Agata Mędrek, Małgorzata Brudnowska, Liwia Duszak, Natalia Jagiełło, Joanna Falkowska, Maja Wróblewska, Małgorzata Sękulska, Julia Cichoń, Amelia Ślusarska oraz Zuzanna Siwiec. Gratulujemy! Czytaj dalej »

Kolejny tablet dla świetlicy klas I-III !

Tym razem Wychowankowie otrzymali tablet oraz kreatywny zestaw plastyczny. Przypominamy, iż jest to już drugie elektroniczne urządzenie otrzymane dzięki zaangażowaniu Uczniów i Wychowawców w programie MegaMisji. Czytaj dalej »
Kalendarium
< 2017 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526
  • 17:00 -20:00
    2017.10.26

    DZIEŃ OTWARTY

272829
3031     
Szkoła bez cyberprzemocy
Szkoła odkrywców talentów
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać