Archiwum wpisów
BIP

Kreatywny Kalendarz

Gminny turniej w „Dwa ognie”

20141212_10173612 grudnia reprezentanci klas czwartych w Szkole Podstawowej w Żółwinie wzięli udział w gminnym turnieju w „Dwa ognie”. Czytaj dalej »

Życzenia świąteczne

zyczenia_swiateczneKK

Wiosna w „Kreatywnym kalendarzu”

DSCF0269Wiosna przybyła też do dziewczyn z „Kreatywnego kalendarza”. Igła, nitka i kolorowy materiał sprawiły, by po chwili powstały piękne kury! Czytaj dalej »

Podarowałyśmy koty „Kocim Sprawom” na aukcję charytatywną!

kocie_sprawyDziewczyny z „Kreatywnego kalendarza” wytrwale pracują. Tym razem zrobiły koty, które już niedługo wezmą udział w aukcji charytatywnej na rzecz kotów. Redakcja „Kocich Spraw” napisała o nich na swojej stronie. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kociesprawy.pl/aktualnosci/kocie_rekodzielo

„Malowany spektakl”

DSC01391„Malowany spektakl” – tak zatytułowaliśmy kulturalne przedsięwzięcie uczniów ZSO w Brwinowie. To połączenie teatru ze sztuką. Czym jest teatr? To popołudniowa zabawa zarówno gimnazjalistów, jak i dzieciaków ze szkoły podstawowej. Spektakl pt. „Senne marzenie” to refleksyjna komedia w sześciu odsłonach. Zwyczajny ranek w zwyczajnym domu i zwyczajna noc. Czytaj dalej »

Przygarnij kota na Święta :)

KotPodarowałyśmy kota Fundacji Jokot- licytacja trwa!
http://allegro.pl/show_item.php?item=3775548958

Anielsko nam

DSCF015317 listopada spotkaliśmy się w brwinowskiej Zagrodzie, by nasycić się anielską sztuką. W pięknym wnętrzu dworku można było podziwiać prace dzieci. Dziękujemy P. K. Nowickiej za udostępnienie gościnnych progów Zagrody i licznie przybyłym gościom, w tym Dyrekcji naszej szkoły za obecność. Czytaj dalej »

Kreatywne gęsi

DSCF0029Tak wyglądają nasze gęsi uszyte z filcu, odwołujące się do twórczości K.I. Gałczyńskiego. Czytaj dalej »

Zaproszenie na obcowanie ze sztuką w ramach projektu „Kreatywny Kalendarz”

Kreatywny_kalendarz_koniecZAPROSZENIE dla małych i dużych na obcowanie ze sztuką w ramach projektu „Kreatywny Kalendarz”.To ostatnie zajęcia, zatem pokażemy, co mamy najlepszego i zachęcimy do przyłączenia się do nas. Czytaj dalej »

Podróż w czasy PRL-u

DSCF000621 października wybrałyśmy się w podróż w czasy PRL-u. Podróż ta możliwa była dzięki rzutnikowi Ania. Dziewczyny z zainteresowaniem oglądały nawet pudełko i kartę gwarancyjną. Bajki tak oglądane były niemałą atrakcją.
Czytaj dalej »

Warsztaty malarskie

DSCF240510 października do naszej szkoły zawitał pan Paweł Cabanowski. W ramach projektu Kreatywny Kalendarza odbyły się warsztaty malarskie. Nasze lalki zostały sportretowane. Praca była niezwykle twórcza. Czytaj dalej »

Zagroda

DSC_9661Oto efekty naszej pracy Czytaj dalej »
Kalendarz wydarzeń
Szkoła bez cyberprzemocy
Program „Owoce w szkole”
Program „Mleko w szkole”
Umiem pływać