Kategoria: News

EKO zbiórka – pomagamy

Dziękujemy Radzie Rodziców

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły.

Eko uczniowie z klas 1-3 SP

W poniedziałek, 19 września br, najmłodsi ludzie zakasali rękawy, wzięli w ręce swoje plecaki i w ramach akcji „Sprzątanie Świata ” rozpoczęli pracę od robienia porządków w najbliższym otoczeniu.
Dzięki tej akcji dzieci przypomniały sobie zasadę: CZYSTY ŚWIAT ZACZYNA SIĘ OD SWOJEGO OTOCZENIA.
Mały Samorząd Uczniowski.

A oto krótka fotorelacja:

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka klasy I-III obchodziły humorystycznie. Chłopcy mieli założyć na głowę śmieszny gadżet. Na rewelacyjne pomysły nie musieliśmy długo czekać, a relacja wydarzenia znajduje się poniżej.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Panów z okazji ich święta.
Mały Samorząd Uczniowski

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 30.09.2022r. W Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie naszej szkoły brali udział w organizowanych przez powiat pruszkowski Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w kategorii dzieci. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy musieli pokonać dystans 10x800m. Obydwie drużyny zajęły IV miejsce.

Origami w świetlicy

Wrzesień – miesiącem origami w świetlicy klas 1-3. Origami jest sztuką składania papieru. W wyniku tej umiejętności dzieci stworzyły piękne rybki, lisy, łabędzie czy gwiazdy, które stały się dekoracją w Ich pokojach. Zachęcamy do wspólnej zabawy, dzięki której dzieci rozwijają swoją wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność.
Wychowawcy świetlicy.

Sprzątanie Świata 2022

Finał akcji przypadał w dniach 16-18 września. Tegoroczne hasło kampanii brzmiało: „Wszystkie śmieci są nasze”. Plakat akcji, który jest zobrazowaniem myśli przewodniej danej edycji podobnie jak i w latach ubiegłych zaprojektował polski artysta grafik – Andrzej Pągowski.

Mistrzostwa w Biegach Długich

20 września rozegraliśmy w Naszej szkole Mistrzostwa w Biegach Długich. Pogoda dopisała i na start zgłosiło się 61 zawodników. Odbyły się cztery biegi:

Warsztaty dla Rodziców